Information:          info@vtxriders.se       Medlemsfrågor:   medlemsansvarig@vtxriders.se       VTX-Shopen:        shopen@vtxriders.se       IT-gruppen:           itgruppen@vtxriders.se         VTX Riders Styrelse: styrelsen@vtxriders.se Styrelsens ordförande: Cathrine -Cadde- Töndel Email: cadde@vtxriders.se Telefon: 070 663 00 17 Styrelsemedlem och informationsansvarig: Thomas -Gusten- Gustavsson Email: gusten@vtxriders.se Telefon: 070 663 11 60 Styrelsemedlem och IT-ansvarig: Nils -Nesse- Forsman Email: nesse@vtxriders.se Telefon: 070 663 00 17 Styrelsemedlem: Leif -Leffe- Höglund Email: leffe@vtxriders.se Telefon: 070 645 08 93 Styrelsemedlem: Martin -Mattin- Oscarsson Email: mattin@vtxriders.se  Telefon: 070 898 44 44 Styrelsemedlem: Per -Totte- Torstensson Email: totte@vtxriders.se Telefon: 073 040 88 01 Styrelsemedlem: Peter -Wolves- Bjökdahl Email: wolves@vtxriders.se  Telefon: 073 337 26 88 Styrelsemedlem: Johan -Crane- Dagnäs Email: crane@vtxriders.se  Telefon: 076 763 67 36 Medlemsansvarig: Tony -Geronimo- Antonsson Email: geronimo@vtxriders.se Telefon: 070 348 65 80 Kassör Cathrine Töndel Email: cadde@vtxriders.se Telefon: 070 663 00 17 Valberedningen: valberedningen@vtxriders.se  Valberedningens ordförande: Johnny -Martin- Martinsson Email: martin@vtxriders.se  Telefon: 070 545 49 50 Valberedningsmedlem: Tony -Geronimo- Antonsson Email: geronimo@vtxriders.se  Telefon: 070 348 65 80 Valberedningsmedlem: Stefan -Skalman- Källman Email: skalman@vtxriders.se  Telefon: 070 925 50 95 IT-Gruppen: itgruppen@vtxriders.se Nils -Nesse- Forsman Email: nesse@vtxriders.se  Telefon: 070 663 00 17 Håkan -Snake- Kvarnström Email: snake@vtxriders.se  Telefon: 070 672 82 01 Robert -Bobby- Engzell Email: bobby@vtxriders.se  Telefon: 070 618 93 43 Martin -Klesell- Klesell Email: klesell@vtxriders.se  Telefon: 070 932 42 37
Bli Medlem! Bli Medlem!